Aktivitetskalender

23sep kl. 10:00

Babysalmesang

v/Anette Berggren

23sep kl. 10:00
25sep kl. 14:00

Minikonfirmand

v/Anette Berggren

25sep kl. 14:00
25sep kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

25sep kl. 19:15
26sep kl. 10:00

Babysalmesang

v/Anette Berggren

26sep kl. 10:00
26sep kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

26sep kl. 16:00
26sep kl. 17:00

Spirekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

- for de 5-7-årige

26sep kl. 17:00
30sep kl. 10:00

Babysalmesang

Anette Berggren

30sep kl. 10:00
30sep kl. 19:00

Strikkecafé

”Nørkleklubben”

30sep kl. 19:00
02okt kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

02okt kl. 19:15
03okt kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

03okt kl. 16:00
03okt kl. 17:00

Spirekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

- for de 5-7-årige

03okt kl. 17:00
09okt kl. 14:00

Minikonfirmand

v/Anette Berggren

09okt kl. 14:00
09okt kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

09okt kl. 19:15
10okt kl. 10:00

Babysalmesang

Ved Anette Berggren

10okt kl. 10:00
10okt kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

10okt kl. 16:00
10okt kl. 17:00

Spirekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

- for de 5-7-årige

10okt kl. 17:00
14okt kl. 19:00

Strikkecafé

”Nørkleklubben”

14okt kl. 19:00
17okt kl. 10:00

Babysalmesang

Ved Anette Berggren

17okt kl. 10:00
23okt kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

23okt kl. 19:15
24okt kl. 10:00

Babysalmesang

Ved Anette Berggren

24okt kl. 10:00
24okt kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

24okt kl. 16:00
24okt kl. 17:00

Spirekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

- for de 5-7-årige

24okt kl. 17:00
28okt kl. 19:00

Strikkecafé

”Nørkleklubben”

28okt kl. 19:00
30okt kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

30okt kl. 19:15
31okt kl. 10:00

Babysalmesang

Ved Anette Berggren

31okt kl. 10:00
31okt kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

31okt kl. 16:00
06nov kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

06nov kl. 19:15
07nov kl. 10:00

Babysalmesang

Ved Anette Berggren

07nov kl. 10:00
07nov kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

07nov kl. 16:00
07nov kl. 17:00

Spirekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

- for de 5-7-årige

07nov kl. 17:00
11nov kl. 19:00

Strikkecafé

”Nørkleklubben”

11nov kl. 19:00
13nov kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

13nov kl. 19:15
14nov kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

14nov kl. 16:00
14nov kl. 17:00

Spirekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

- for de 5-7-årige

14nov kl. 17:00
21nov kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

21nov kl. 16:00
21nov kl. 17:00

Spirekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

- for de 5-7-årige

21nov kl. 17:00
25nov kl. 19:00

Strikkecafé

”Nørkleklubben”

25nov kl. 19:00
27nov kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

27nov kl. 19:15
28nov kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

28nov kl. 16:00
04dec kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

04dec kl. 19:15
05dec kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

05dec kl. 16:00
05dec kl. 17:00

Spirekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

- for de 5-7-årige

05dec kl. 17:00
09dec kl. 19:00

Strikkecafé

”Nørkleklubben”

09dec kl. 19:00
11dec kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

11dec kl. 19:15
12dec kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

12dec kl. 16:00
12dec kl. 17:00

Spirekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

- for de 5-7-årige

12dec kl. 17:00
18dec kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

18dec kl. 19:15
19dec kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

19dec kl. 16:00
19dec kl. 17:00

Spirekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

- for de 5-7-årige

19dec kl. 17:00