Faste aktiviteter

19aug kl. 19:00

Strikkecafé

”Nørkleklubben”

19aug kl. 19:00
21aug kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

21aug kl. 19:15
26aug kl. 10:00

Babysalmesang

v/Anette Berggren

26aug kl. 10:00
28aug kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

28aug kl. 19:15
29aug kl. 10:00

Babysalmesang

v/Anette Berggren

29aug kl. 10:00
02sep kl. 10:00

Babysalmesang

v/Anette Berggren

02sep kl. 10:00
02sep kl. 19:00

Strikkecafé

”Nørkleklubben”

02sep kl. 19:00
04sep kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

04sep kl. 19:15
05sep kl. 10:00

Babysalmesang

v/Anette Berggren

05sep kl. 10:00
05sep kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

05sep kl. 16:00
05sep kl. 17:00

Spirekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

- for de 5-7-årige

05sep kl. 17:00
09sep kl. 10:00

Babysalmesang

v/Anette Berggren

09sep kl. 10:00
11sep kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

11sep kl. 19:15
12sep kl. 10:00

Babysalmesang

v/Anette Berggren

12sep kl. 10:00
12sep kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

12sep kl. 16:00
12sep kl. 17:00

Spirekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

- for de 5-7-årige

12sep kl. 17:00
16sep kl. 10:00

Babysalmesang

v/Anette Berggren

16sep kl. 10:00
16sep kl. 19:00

Strikkecafé

”Nørkleklubben”

16sep kl. 19:00
18sep kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

18sep kl. 19:15
19sep kl. 10:00

Babysalmesang

v/Anette Berggren

19sep kl. 10:00
19sep kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

19sep kl. 16:00
19sep kl. 17:00

Spirekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

- for de 5-7-årige

19sep kl. 17:00
23sep kl. 10:00

Babysalmesang

v/Anette Berggren

23sep kl. 10:00
25sep kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

25sep kl. 19:15
26sep kl. 10:00

Babysalmesang

v/Anette Berggren

26sep kl. 10:00
26sep kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

26sep kl. 16:00
26sep kl. 17:00

Spirekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

- for de 5-7-årige

26sep kl. 17:00
30sep kl. 10:00

Babysalmesang

Anette Berggren

30sep kl. 10:00
30sep kl. 19:00

Strikkecafé

”Nørkleklubben”

30sep kl. 19:00
30sep kl. 19:00

"Danish Knitwear" besøger Strikkecafeen

Marianne Østergaard præsenterer sine flotte designs. Hun medbringer modeller og kits, …

30sep kl. 19:00
02okt kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

02okt kl. 19:15
03okt kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

03okt kl. 16:00
03okt kl. 17:00

Spirekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

- for de 5-7-årige

03okt kl. 17:00
09okt kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

09okt kl. 19:15
10okt kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

10okt kl. 16:00
10okt kl. 17:00

Spirekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

- for de 5-7-årige

10okt kl. 17:00
14okt kl. 19:00

Strikkecafé

”Nørkleklubben”

14okt kl. 19:00
16okt kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

16okt kl. 19:15
17okt kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

17okt kl. 16:00
17okt kl. 17:00

Spirekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

- for de 5-7-årige

17okt kl. 17:00
23okt kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

23okt kl. 19:15
24okt kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

24okt kl. 16:00
24okt kl. 17:00

Spirekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

- for de 5-7-årige

24okt kl. 17:00
28okt kl. 19:00

Strikkecafé

”Nørkleklubben”

28okt kl. 19:00
30okt kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

30okt kl. 19:15
31okt kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

31okt kl. 16:00
31okt kl. 17:00

Spaghettigudstjeneste

Jakob Thorup Jensen

31okt kl. 17:00
06nov kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

06nov kl. 19:15
07nov kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

07nov kl. 16:00
07nov kl. 17:00

Spirekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

- for de 5-7-årige

07nov kl. 17:00
11nov kl. 19:00

Strikkecafé

”Nørkleklubben”

11nov kl. 19:00
13nov kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

13nov kl. 19:15
14nov kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

14nov kl. 16:00
14nov kl. 17:00

Spirekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

- for de 5-7-årige

14nov kl. 17:00
21nov kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

21nov kl. 16:00
21nov kl. 17:00

Spirekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

- for de 5-7-årige

21nov kl. 17:00
25nov kl. 19:00

Strikkecafé

”Nørkleklubben”

25nov kl. 19:00
27nov kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

27nov kl. 19:15
28nov kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

28nov kl. 16:00
28nov kl. 17:00

Spaghettigudstjeneste

Jakob Thorup Jensen

28nov kl. 17:00
04dec kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

04dec kl. 19:15
05dec kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

05dec kl. 16:00
05dec kl. 17:00

Spirekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

- for de 5-7-årige

05dec kl. 17:00
09dec kl. 19:00

Strikkecafé

”Nørkleklubben”

09dec kl. 19:00
11dec kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

11dec kl. 19:15
12dec kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

12dec kl. 16:00
12dec kl. 17:00

Spirekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

- for de 5-7-årige

12dec kl. 17:00
18dec kl. 19:15

Kolt Koret - korprøve

v/Dan Frunza

18dec kl. 19:15
19dec kl. 16:00

Børnekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

19dec kl. 16:00
19dec kl. 17:00

Spirekor

Anne Henriksen/Dan Frunza

- for de 5-7-årige

19dec kl. 17:00